Data:

 

Magazyn STORMER Nr.1


 

WYDAWNICTWO:


ISD RECORDS
 

 

B&H Oddziały na Świecie

Publicystyka - Artykuły
 

                     Tom Metzger  Wywiad 17 Maja 2005r.

1. Jakie wydarzenia  skłoniły cię do wstąpienia do Ruchu Białego Oporu?

Proste obserwacje współczesnych trendów. To była długa ewolucja, od roku 1964 do dziś.

2. Pójdźmy dalej. Czy organizacja Białego Ruchu Oporu jest organizacją prawicową? Czy identyfikujesz się z ruchem prawicowym?

Nie, zdecydowanie nie identyfikuję się z prawicą. Byłem "prawicowcem" w latach '70, ale opuściłem tę organizację w późnych latach '70. Prawica jest tak reakcjonalna, że zmierzało to do nikąd.

3. Powiedziałeś, że "wprowadzają w błąd swoich stronników". Co miałeś na myśli mówiąc "wprowadzają w błąd"? Przekonują członków ich organizacji, że 2 plus 2 daje pięć?

Oni wciąż robią te same, zawodne rzeczy niczego nie osiągając. Marnują czas na mundury, flagi i rajdy. Ja promuję rewolucje przeciwko kapitalistom i społecznym Marksistom.

4. Innymi słowy wspierasz opór wobec obecnego stanu rzeczy, ale równocześnie napominasz o niszczenie prawicowych organizacji. Jednak o ile się orientuję prawicowe organizacje również atakują rząd. Czy powiedzenie "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem" skutkuje?

Nie wtedy, kiedy ich metody zawodzą . Spędzają za dużo czasu potępiając komunistów, podczas gdy większa część kapitalistów są siłami, z którymi należy się liczyć. "Prawi" myślą, że mogą zdobyć pieniądze od bogatej, konserwatywnej prawicy. My tego nigdy nie  zrobiliśmy i nie robimy. Wielu wciąż wierzy w politykę partii lub po prostu w edukację. Jednak nic się nie zmienia bez przelanej krwi.

5. Wiedząc co myślisz o ruchach prawicowych, chciałbym wiedzieć, gdzie White Aryan Resistance się znajduje/istnieje? Ani po prawej stronie, ani po lewej, więc gdzie?

Korzystałem zarówno z prawicowych jak i z lewicowych poglądów. Połączyłem je ze sobą. Poszedłem z tym do strony resist.com i znalazłem naszą pozycję, co widzisz.

6. Przypuszczam, że tutaj w Europie znaczenie prawicy różni się z tym z Ameryki. Którzy z was są prawicą w Stanach? Jakieś przykłady? Ponieważ z Europejskiego punktu widzenia określiłbym White Aryan Resistance , jako grupę prawicową..

W Europie prawica w większości kwestii ugrzęzła w Nacjonaliźmie i wciąż zwalczają, tak zwanych, Czerwonych. Biały Niemiec wolałby rozwalić Białego Polaka  niż czarnucha, albo Biały Anglik byłby bardziej skłonny rozgnieść Białego Francuza niż Żyda.

Zwariowane!

W Stanach prawica jest bardzo szeroka – od neofity do prawie anarchisty. Są kimś w rodzaju  rasistów, ale przeważnie odrzucają rasizm w wywiadach prasowych. Jesteśmy dumni mówiąc, że jesteśmy rasistami, nienawidzimy patrzeć na białych walczących ze sobą na wzajem. Jestem przeciwko tej wojnie. Stany zjednoczone, Korea, Wietnam, Irak. Te wojny są wojnami kapitalistów, dla białych są straszne. Naszymi wrogami są partie polityczne, żydzi itd. Wolę wcielić w moje szeregi rasistę lewicowego niż prawicowego.

7. Dlaczego White Aryan Resistance  działa bez kart członkowskich i tym podobnych? Jakie są pozytywne aspekty płynące z tego?

Zgadza się, nie nosimy kart, ani nie ubieramy mundurów! Działamy potajemnie, albo jako oddział samotnych wilków.  Nasze działania  nie odbywają się poprzez jakąś ścisłą hierarchię. Nie odrzucamy nienawiści lub przemocy, wręcz przeciwnie, w razie potrzeby używamy ich. Nienawidzimy władzy ze stolicy w Waszyngtonie, cokolwiek złego tam się wydarzy dla nas jest dobre. Większość naszych spotkań odbywa się w cztery oczy. Nie organizujemy większych spotkań, kiedy rządowi agenci są w pobliżu. Lubię metody starej organizacji IRA lub Bahder Meninhoff'a., ale tylko taktyki, nie koniecznie ideologie.

8. Co jest twoim "Modus operandi" w stosunku do oporu przeciw ZOG? Jaką drogę oporu mógłbyś polecić? Przestać płacić podatki?

To bardzo głęboka podróż. Ciche ruchy w życiu publicznym. Jak powiedział Mao, rewolucjonizm pływa w morzu ludzi. Praca w sieci i promowanie białej rasy.

9. Lewicowy ruch wydaje się być bardziej zorganizowany. Działa dobrze, póki kierują nim żydzi i biali zdrajcy.

Lewica jest ściśle kontrolowana, tak samo jak prawica.
Tak, właśnie dlatego prawica przegrywa. Rekrutują niewłaściwych ludzi, musimy werbować radykalnych. Niektórzy, z najlepszych są w lewicy. Żądamy jednej rzeczy najważniejszej dla nas - Lojalności wobec przetrwania dla białej rasy. Cała reszta może być dopuszczona, ale w większości sprawach jestem bliżej lewicy.Przeciw WOJNIE, przeciw kapitalistom, pro środowiskowy i naturalny, nienawidzący super bogatych kłamców lub proletariuszy, nienawidzący wszystkich obecnych polityków, nienawidzący równości, wierząc w limitowaną nie - białą populację jak to tylko możliwe, odrzucając przy tym chrześcijaństwo jako religię niewolniczą i wrogą rasie, Itd. Widzę, piękno lewicy a nie prawicy.

10. Który system polityczny byłby najlepszy dla białych, pozwalając im tym samym żyć w pokoju?

Wszystkie systemy to oligarchie. Tu nie jest inaczej. Dzisiejsze rządy to nierozsądna demokracja, są prowadzone przez kilku, nie ważne jak ich nazwiesz. Podążamy za tym, czego pragniemy, czyli Białego Rasizmu nie kolonizacji, wolnych od imperiów białych nacji, które wesprą moją wolę. Jesteśmy białymi aryjskimi panami, wspierającymi białych ludzi na całym świecie. Jesteśmy tutaj po to, aby  podtrzymywać wartości białej rasy na tym świecie oraz walczy przeciwko rasowemu zniszczeniu przez "grubych" i nigdy nie współpracować z nimi.

11. Jaka jest twoja opinia o Mansonie i jego grupie. Czemu pytam? Ponieważ niektóre jego wypowiedzi wywoływały zainteresowanie, oprócz mojej osoby, ale ciekawa jest swastyka na jego czole. Czy bierzesz go na poważnie?

Jak wyjaśnisz fakt, że seryjny morderca jest czasem bardziej popularny niż gwiazda rocka? Tak, ale to jest bezużyteczny fetysz. Manson jest pełen sprzeczności i zawsze był. On gadał bzdury przez cały ten czas, co jest prawdą. Powiedziałem Satanistom, że żartują sobie, promując jego osobę. Swastyka na jego czole jest sprzecznością. Prawie tak samo jak sprzecznością jest istnienie mitycznego diabła.

12. Co powiesz o Mansonie i jego książce "Oblężenie"? Czy rasiści powinni ją przeczytać? Możesz mi powiedzieć, o czym była ta książka? I kim, tak w ogóle jest  Manson?

„Oblężenie” jest wspaniałą książką a samJames Mason w przeszłości był innowatorem rewolucji. On wyjął Narodowy Socjalizm  spod działań prawicy(?) i zapakował w rewolucjonizm. Po drodze, Joseph Tommasu zerwał z konserwatywnymi nazistami.  nawrócił się ze swych najlepszych myśli i wrócił do chrześcijanizmu. Promuję i sprzedaję jego wielką książkę.

13. Czy „Leaderless Resistance” Działa? Czy Uważasz The Order jako grupę która zaadoptowała „Leaderless Resistance ” i zaczęli tego używać?

Tak, ale w bardzo surowy sposób. Rekrutowali za dużo ludzi a ich celami nie byli prawi ludzie. Nie działali też jako Samotne Wilki lub we wskazanej sieci. Jednakże podziwiam i popieram ich starania. To był pierwszy raz, kiedy prawi ludzie strajkowali jako prawdziwi rewolucjoniści.  

14.  Czy Paul Franklin można uznać  za członka „Leaderless Resistance” ? Widzisz jakieś pozytywne aspekty jego aktywności?

Siejąc postrach w sercach wrogów jest szanowany, ale w tym samym czasie media stworzyły portret jego osoby jako bezwzględnego zabójcy, później  jako średniego obywatela w przeciwieństwie do przyłączania się do ruchu powiedział, że musimy być omijani i leczeni.Mało nas obchodzi co myśli średnia klasa obywateli. Jeśli było więcej operacji Franklin, mogło to pomóc sprawie bardziej niż prawicowy aktywizm. Setki Franklinów ) poruszają się cicho po świecie dlatego jest taka wrzawa i chaos.  To może przygotować drogę dla ważniejszych akcji.

15.  Istniała kiedyś grupa zwana „Rycerzami Wolności”, której liderem był Decker, a jego właściwe imię brzmi  Greenbaum.

Z tego co się orientuję,  jego grupa hardcorowych Neo Nazistów już nie istnieje, ale chcę cię zapytać dlaczego Żydzi przyłączali się do naszego ruchu?

Czy byli jeszcze inni żydzi, którzy dołączyli do innych ruchów niż „Rycerze Wolności?

Nie ma w tym nic dziwnego. Żydzi próbowali przyłączyć się do Hitlera, kiedyś nawet siedmiu się to udało. Powodem, dla którego Żydzi nienawidzą Nazistów, jest to że oni nigdy nie wyszli pierwsi z żadnym pomysłem. Grupa o której wcześniej wspomniałeś, jest jedynie grupą nazistów w stylu Hollywood.  Istnieją ich tuziny w naszym kraju. Mundurowe dziwadła, malkontenci, ojcowie fetyszy a nawet homoseksualiści.  Nie wiedzieli, że Narodowy Socjalizm jest wymysłem lewaków. Tutaj oni brzmią jak narodowi kapitaliści. Uwielbiają przebierać się i maszerować, kiedy to policja ratuje ich za każdym razem.  Nigdy nie mieli sprytniejszych sposobów, aby usunąć opozycje w cień. Zawsze stali i mówili – Uderz mnie!! To jest strasznie kłopotliwe. Kiedy ja to robiłem w latach ’70 i ’80 zmiażdżyliśmy komunistyczna rasę mieszańców. Pobiliśmy ich krwawo, i nigdy nie zostaliśmy aresztowani przez policję.  W wielu sprawach obecnie w policji jest tylu wrogów co pozostałych.

16. Wygląda na to, że pastor Butler był traktowany jako bohater ale w tym samym czasie zmarszczyłeś brwi na chrześcijaństwo. Więcej, „chrześcijańska identyfikacja” nie zasługuje na respektowanie, ponieważ próba arianizowania jezusa jest czystą głupotą. Więc jakby mógł pan oddawać cześć osobie odpowiedzialnej za to dopingując odrzucanie chrześcijaństwa?

Byłem kiedyś jego wiernym ale w roku 1980 opuściłem tę wiarę. Richard Butler i ja byliśmy osobistymi przyjaciółmi przez prawie 25 lat. My po prostu uzgodniliśmy, że nie będziemy walczyć ze sobą przez religię. Przyjaciel jest właśnie przyjacielem! Kiedy poszliśmy na WOJNĘ, nie spytam się białego rasisty obok mnie czy jest chrześcijaninem czy ateistą. Będę tylko od niego / od niej oczekiwał zgładzenia wroga według mojej woli. Możemy porozmawiać później przy piwie.

                            Podziękowania dla "Miss Polonia" za pomoc w redakcji

 
                                               

         Copyright:
 
   Blood & Honour