Data:

 

Magazyn STORMER Nr.1


 

WYDAWNICTWO:


ISD RECORDS
 

 

B&H Oddziały na Świecie

 

OŚWIADCZENIEOficjalne oświadczenie Blood and Honour/Combat 18 Polska odnośnie zespołu Obłęd i fałszywego C18 Poland czyli Clubu28

 B&H/C18 Polska nie ma i nigdy nie miało nic wspólnego z zespołem Obłęd. Narkomani z tego zespołu, Jawor i Czerwony zostali usunięci ze sceny NS wiele lat temu. Nie ma miejsca dla szumowin w tym Ruchu. Dzisiaj, ludzie nieposiadający żadnych zasad promują tych podludzi i wmawiają innym, że wspomniane o nich fakt są nieprawdziwe. Ich głównym zadaniem jest żerowanie na WASZEJ scenie! Nie przeszkadza im gdy Obłęd gra dla organizacji, które publicznie palą hakenkreuza i jednoczesne branie udziału w pseudo-NS inicjatywach, krzycąc Sieg Heil ile sił. Prawdziwy kabaret. Nagle zaczęli podszywać się pod C18, koncepcje która oczerniali przez lata. Zalecamy ostrożność przy jakichkolwiek kontaktach z tymi szkodnikami.

----------------------------------------------------------------------------------------

Blood & Honour/Combat 18 Poland   popiera ideę Narodowego Socjalizmu i wyznacza sobie za główny cel walkę o Aryjska kulturę, tradycję, jej dziedzictwo i przyszłość naszej rasy. W Narodowym Socjalizmie i idei White Power upatrujemy środek do przetrawiania białej cywilizacji i rasy oraz zabezpieczenia przyszłości następnym pokoleniom. Popieramy politykę prowadzoną przez Combat 18 i jesteśmy lojalni wobec zagranicznych towarzyszy jak i ich decyzji oraz metod działania. Nie interesują nas jakiekolwiek kontakty z przedstawicielami i sympatykami Unity Movement oraz osobami próbującymi prowadzić działalność zarobkową w związku z ruchem NS/White Power. Naszym głosem będą magazyny, takie jak Stormer, broszury oraz strony internetowe www.bhpoland.org i www.redwatch.info.


                          

                                       Są Tylko Dwie Strony -Nasza i Ta Druga

----------------------------------------------------------------------------------------

Nadszedł Czas Rasowej Dominacji
Biała Pięść W Imieniu Naszej Nacji
Krew Za Krew Od Dziś Już Na Zawsze
Thora Młot Combat Adolf Hitler

POTOP 318

----------------------------------------------------------------------------------------        

COMBAT 18
Narodowy Socjalism jest jedyna nadzieją jaka ma Biała Rasa Aryjska na przetrwanie w nowym tysiącleciu. Zapomnijcie o "pseudo-patriotach", o tych którzy wymachują flagami i o tych, którzy płaszcza się przed królami i książętami. Oni są słabi i głupi oraz pełni uwielbienia dla sił, które trzymają ich w łańcuchach. Zapomnijcie o politykach i "demokratach". Istnieją tylko po to, by osłabić i przyczynić się do zmiany naszego Ruchu. Ich bogami jest egoizm i pieniądze, za które zaprzedali się żydom. Zapomnijcie o "przedsiębiorcach" , którzy dorobili się na sprzedaży ozdóbek ludziom z Ruchu. Odrzucili oni swoje Aryjskie pochodzenie i stali się żydami. Zapomnijcie o tych, którzy skomlą "Jeżeli tylko pokazalibyśmy się z dobrej strony, jako mili i poważni, szanujący ludzie, wtedy Wrogowie pozwolą nam na wszystko to, co chcemy". Oni są słabi i głupi oraz nie rozumieją Wiecznych Praw Natury. Nowe tysiąclecie musi być czasem nieustannej walki. Jeżeli my nie zniszczymy Wroga, to On zniszczy nas. Zbliża się ostateczne starcie, ostatnia szansa dla Białej Aryjskiej Rasy. Jeżeli będziemy czekać, wtedy z pewnością nie zasłużymy na przetrwanie i wszystkie nasze osiągnięcia oraz historia i dziedzictwo zostanie zapomniane i starte z powierzchni ziemi. Na zawsze.

                     Nadszedł czas Wojowników Narodowego-Socjalizmu!

 

         Copyright:
 
   Blood & Honour
                                                                                          ^ do góry